Villon, Jacques(1875-1963)
To kvinner på terrasse
Fargelitografi, lysmål
61x72
Signert i platen nede t.v.: Henri Matisse
Signert nede t.h.: Henri Matisse
Nummerert nede t.v.: 152/200
Kunstnernes Hus 1946, kat.nr. 148 B.
Vurdering
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 10 500