Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Villon, Jacques(1875-1963)
To kvinner på terrasse

Fargelitografi, lysmål
61x72
Signert i platen nede t.v.: Henri Matisse
Signert nede t.h.: Henri Matisse

Nummerert nede t.v.: 152/200

Kunstnernes Hus 1946, kat.nr. 148 B.

Vurdering

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 10 500