Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Werenskiold, Erik(1855-1938)
Trollet halshugges

Litografi, lysmål
65x51
Signert nede t.h.: Erik Werenskiold

Påtegnet nede t.v.: ...107 no 11.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 2 500