Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Aulie, Reidar(1904-1977)
Landhandel

Litografi oppklebet på plate, lysmål
56x44
Signert nede t.h.: Reidar Aulie

Påtegnet med dedikasjon og årstall 48 nede t.v.

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 3 200