Aulie, Reidar(1904-1977)
Landhandel
Litografi oppklebet på plate, lysmål
56x44
Signert nede t.h.: Reidar Aulie
Påtegnet med dedikasjon og årstall 48 nede t.v.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 3 200
56x44
Vurdering