Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Aulie, Reidar(1904-1977)
Bygate/regnvær

Litografi, lysmål
48x58
Signert nede t.h.: Reidar Aulie

Nummerert nede t.v: 161/250. Påtegnet på avrevet lapp på baksiden: Rejn..... 1947.

Vurdering
NOK 1 500–2 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 2 400