Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Rian, Johs. (1891-1981)
Selvportrett

Olje på papp
50x35
Signert nede t.h.: JR

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering