Wentzel, Gustav(1859-1927)
Fjellandskap
Olje på papp, oppklebet på plate
26x42
Signert nede t.v.: G. Wentzel
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 4 800
26x42
Signert nede t.v.: G. Wentzel
Vurdering
NOK 3 000–5 000