Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Lund, Henrik(1879-1935)
Mappe

Litografier
60x45
Alle signert nede t.h.: Henrik Lund

Alle nummerert nede t.v.: 21 - 50. 12 stk. portretter av kjente personer i samtiden, Edvard Munch, Ludvig Karsten m.fl. Utgitt i 1918.

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 3 500