Friluftsauksjon

Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Rian, Johs. (1891-1981)
Skjærgård med seilbåt 1944

Olje på plate
33x41
Signert og datert nede t.v.: J Rian 1944

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Vurdering