Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Samson før 1950

Blandingsteknikk, lysmål
37x28
Signert og datert nede på arket: 19-8-1950 Bendik Riis

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00