Zorn, Anders(1860-1920)
Edö 1907
Radering, lysmål
22x15
Signert nede t.h.: Zorn
Signert og datert i platen: Zorn 1907
Asplund nr. 214.
Vurdering
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 13 000
Radering, lysmål
22x15
Signert nede t.h.: Zorn
Asplund nr. 214.
Vurdering