Kavli, Arne(1878-1970)
Fra Rønnes
Olje på lerret
58x68
Signert nede t.v.: A. Kavli
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 36 000
Olje på lerret
58x68
Signert nede t.v.: A. Kavli
Vurdering