Dyck, Victor van(1862-1949)
Familien holder konsert 1917
Olje på lerret
60x82
Signert og datert nede t.v.: Victor van Dyck 1917
Vurdering
NOK 20 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på lerret
60x82
Vurdering
NOK 20 000