Holbø, Kristen(1869-1953)
Sæterkve i blomst 1914
Olje på lerret
105x135
Signert og datert nede t.h.: K. Holbø 14
Påtegnet med tittel på baksiden av rammen. Antagelig utsikt fra Mysusæter i Rondane.
Vurdering
NOK 25 000–30 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 19 000