Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Nesch, Rolf(1893-1975)
Kvinne 1968

Metalltrykk, lysmål
64x48
Signert nede t.h.: Rolf Nesch.

Nummerert nede t.v.: 1/10, samt påtegnet: Tiré par l'artiste. Datert nede på arket.

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00