Sørensen, Henrik(1882-1962)
Mostøl, Vinje 1950
Olje på plate
28x36
Signert og datert nede t.v.: HS 1950
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen: Mostaul Vinje 1950 Henrik Sørensen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 10 000