Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Nerdrum, Odd(1944-)
Moren

Litografi, lysmål
53x62
Signert nede t.h.: Nerdrum

Nummerert nede t.h.: 40/155.

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 13 500