Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Komposisjon 1967

Serigrafi, lysmål
35x34
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. Gundersen - 67.

Nummerert nede t.v.: 28/50.

Vurdering
NOK 1 500

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 1 500