Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Matisse, Henri(1869-1954)
Sovende

Litografi
45x55
Signert nede t.h.: Henri - Matisse

Utydelig nummerert nede t.h.: 49/50.

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 50 000