Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Rian, Johs. (1891-1981)
Fra Heimdalen 1956

Olje på plate
38x46
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: J Rian Heimdalen 1956

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering