Folkestad, Bernhard(1879-1933)
Interiør med kvinne som plukker fugl 1931
Olje på lerret
70x80
Signert og datert nede t.v.: Bernhard Folkestad 1931
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 25 000 med forbehold