Aas, Ulf(1919-)
Rudolf Nurejev 1981
Blekk på papir
32x26
Signert og datert nede t.v.: Ulf Aas -81
Påtegnet med tittel samt: "Den norske Opera 15/9" nede t.v.
Dedikasjon på passepartout nede t.v.
Vurdering
NOK 500
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 2 400