Vinterlandskap
Olje på lerret
81x65
Signert nede t.v.: Weidemann
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Olje på lerret
81x65
Signert nede t.v.: Weidemann
Vurdering