Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Grev Wedels Klassiske og Moderne
Forrige
90
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Kavli, Arne
(1878-1970)
Kystlandskap
Olje på plate
66x80
Signert nede t.h.: A. Kavli
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00