Kavli, Arne(1878-1970)
Varm dag
Olje på lerret
80x88
Signert nede t.v.: A. Kavli.
Kunstnernes Hus, Oslo 1948, kat.nr. 162.
Vurdering
NOK 120 000–150 000
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Olje på lerret
80x88
Signert nede t.v.: A. Kavli.
Vurdering
NOK 120 000–150 000