Bergslien, Nils(1853-1928)
Et frieri
Olje på lerret
67x94
Signert nede t.h.: N. Bergslien
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 70 000
Olje på lerret
67x94
Vurdering
NOK 70 000–90 000