Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Bergslien, Nils(1853-1928)
Et frieri

Olje på lerret
67x94
Signert nede t.h.: N. Bergslien

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 70 000