Bergslien, Nils(1853-1928)
Nisser
Akvarell på papir, lysmål
30x21
Signert nede t.h.: N. Bergslien
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 13 500
Akvarell på papir, lysmål
30x21
Vurdering