Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Bergslien, Nils(1853-1928)
Nisser

Akvarell på papir, lysmål
30x21
Signert nede t.h.: N. Bergslien

Vurdering

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 13 500