Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Sinding, Otto(1842-1909)
Prinsessen kommer ridende

Olje på lerret
79x101
Signert nede t.v.: Otto Sinding.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Die Prinzessin kommt geritten".

Vurdering

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00