Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Ulving, Even(1863-1952)
Interiør med lesende pike i lampelys

Olje på lerret
63x100
Signert nede t.v.: E. Ulving.

Vurdering

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 52 000

Even Ulving