Kihle, Harald(1905-1997)
Fra hestemarken på Dalen i Telemark
Olje på plate
28x35
Signert nede t.v.: H Kihle
Signert, påtegnet med tittel og datert "(-60)" på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 23 000