Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Nesch, Rolf(1893-1975)
Fra fugleserien 1969

Fargemetaltrykk
65x50
Signert nede t.h.: Rolf Nesch

Datert nede på arket: 2 juli 1969. Påtegnet nede t.v.: Tirée par l'artiste.

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 50 000