Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Fra Holmsbu 1917
Olje på plate
32x41
Signert og datert nede t.h.: Thv. E. 1917.
Signert, stedsbestemt og datert på baksiden av platen: Thorvald Erichsen Holmsbu 1917.
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 18 000