Zorn, Anders(1860-1920)
Berserk 1914
Radering, lysmål
28x19
Signert med blyant nede t.h.: Zorn Signert og datert i platen nede t.v.: 1914 Zorn
Asplund nr. 261.
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 12 000