Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Lunde, Jardar(1909-)
Vår i Nordland 1940

Olje på lerret
102x117
Signert og datert nede t.v.: Jardar Lunde -40.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 20 000

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 10 000 med forbehold