Lunde, Jardar(1909-)
Vår i Nordland 1940
Olje på lerret
102x117
Signert og datert nede t.v.: Jardar Lunde -40.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 20 000
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000 med forbehold