Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Streik
Kittelsen, Theodor (1857-1914)
Streik

Olje på papir, oppklebet på lerret
42x57
Signert nede t.v.: Th. Kittelsen

UTSTILT:

Blomqvists kunstutstilling ?, kat.nr. 463.
Wien 1882?

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering