Ythjall, Terje(1943-)
Bilde fra en annen reise 1985
Olje på lerret
100x60
Dobbeltsignert og datert oppe t.h.: Terje (T.) Ythjall 1985
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00