Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Fra Tofte, Gudbrandsdalen
Olje på lerret
70x70
Signert nede t.h.: E.H.J.
Påtegnet med tittel, samt dedikasjon, datert 1977 og signert på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 16 000