Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Vinter i Oslo 1951
Olje på lerret
61x73
Signert og datert nede t.h.: R Th 51
Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden, på lapp på blindrammen.
Kunstnerforbundet i Oslo 1985, kat.nr. 28.
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 28 000