Lorentzen, Ida(1951-)
På egne ben
Olje på lerret
160x131
Usignert
Malt i 1994.
Kunstnerforbundet, Oslo 1994, kat.nr. 3.
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 60 000
Olje på lerret
160x131
Usignert
Malt i 1994.
Vurdering
LITTERATUR: Ida Lorentzen: "The story of seven paintings", Oslo 1994, avbildet s. 83, med engelsk tittel: Standing On My Own Two Feet.