Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Fjordlandskap med folkeliv 1883

Olje på lerret
42x72
Signert og datert nede t.v.: Amaldus Nielsen 1883.

Vurdering
NOK 100 000

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 70 000 med forbehold