Bennetter, Johan Jacob(1822-1904)
Hvite klipper ved Dover 1888
Olje på plate
16x28
Signert nede t.v.: J. Bennetter.
Datert nede t.h.: 29/12-88. Påtegnet med dedikasjon fra H. Bennetter på baksiden av platen, samt påtegnet: "Sole 1 januar 1889".
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 14 500