Hjertsen, Sverre(1909-1968)
Negresse 1958
Olje på lerret
86x64
Signert og datert nede t.h.: Sverre Hjertsen - 58.
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på lerret
86x64
Vurdering