Kavli, Arne(1878-1970)
Kvinne med kaffekanne og to kopper på hagetrapp
Olje på lerret
80x89
Signert nede t.v.: A. Kavli
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 200 000
Olje på lerret
80x89
Signert nede t.v.: A. Kavli
Vurdering
NOK 200 000–300 000