Skyen
Litografi trykket i svart på tykt Japanpapir
Arket: 287x542 mm Motivet: 258x497 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch
1908-09
MM G 308. Sch.nr. 313. Woll nr. 343.
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 21:00
Tilslag NOK 30 000