Etter Bergens brann I
Litografi i svart på gulhvitt papir, lysmål
30x43
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
Påtegnet av kunstneren med blyant nede t.h.: "af de 30 forste Tryk.". Påtegnet med blyant nede t.v.: Forsökstryk 5.
1916
MM G 387. Sch.nr. 451. Woll nr. 575.
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 21:00