Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 21:00
Liggende løve II

Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt
Arket: 356-360x500 mm Motivet: 353x450 mm
papir
Signert med blyant nede t.h., antagelig forsterket: Edv. Munch

1920
MM G 391. Sch.nr. 455. Woll nr. 656.

Vurdering

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 21:00

Tilslag NOK 45 000

Lion Reclining II
Lithograph printed in black on medium thin cream wove
Sheet: 356-360x500 mm Image: 353x450 mm
Signed in pencil lower right, probably refreshed: Edv Munch
1920
MM G 391. Sch.no. 455. Woll no. 656.