Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Rom, Per(1903-1985)
Naturstudie I, Brekkestø

Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Per Rom

Påtegnet med tittel og årstall 1977 på baksiden.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00