Løsrivelse II
Litografi trykket i gråblått på middels tynt
Arket: 484x711 mm Motivet: 415x640 mm
gulhvitt papir
Usignert Signert og datert i stenen: E Munch 96
1896. MM G 210. Sch.nr. 68. Woll nr. 78.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 21:00
Tilslag NOK 180 000