Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Interiør fra Crabbestuen

Olje på plate
45x38
Signert nede t.h.: J Rian

Signert og datert på baksiden av platen: J Rian 1958, og påtegnet med tittel samt: Fogden Crabbes hus Overhalla.

Vurdering
NOK 35 000–40 000