Sitter, Inger(1929-2015)
Litografi, lysmål
43x53
Signert nede t.h.: Inger Sitter
Påtegnet med dedikasjon nede t.v.
Vurdering
NOK 2 500
Tilslag NOK 2 000
Litografi, lysmål
43x53
Vurdering
NOK 2 500