Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Rian, Johs. (1891-1981)
Fra Heimdalen 1956

Olje på plate
38x46
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: J Rian Heimdalen 1956

Vurdering